Кошница

Безплатна доставка за покупки над 100 лв.*

Samsung A226 Galaxy A22 5G

Samsung A226 Galaxy A22 5G
Разопакован
Samsung A226 Galaxy A22 5G
459.00 лв.
без ДДС: 382.50 лв.
Или вземи на лизинг

Опции

Купи
Купи Безплатна доставка над 100лв.
  • Наличност: В наличност
  • SKU: SM-A226

Характеристики

 

Сервиз

Оторизиран сервиз за ремонт и сервизно обслужване на Samsung устройства и смарт аксесоари.